Тетяна Громова

Тетяна Громова

Корпоративний секретар АТ КБ «ПРИВАТБАНК». Має понад 10 років досвіду у сфері корпоративного права та правового супроводу транскордонних проектів.

З 2008 року працювала у київських офісах провідних міжнародних юридичних компаній, де спеціалізувалася на наданні послуг з різних напрямів українського та міжнародного права, структурування бізнесу, захисту інвестицій, міжнародного податкового планування, реструктуризації активів, а також оптимізації бізнес-процесів, де представляла інтереси великих міжнародних корпорацій, інвесторів з країн СНД та далекого зарубіжжя.

Також пані Громова консультувала національні компанії та міжнародні корпорації, які працюють в Україні, з питань злиттів і поглинань, придбання девелоперських та інших бізнес-проектів, а також торгового і проектного фінансування в таких сферах як енергетика, нафта і газ, рітейл, банківський, фармацевтичний, сільськогосподарський і страховий сектори.

Здобула значний досвід у сфері корпоративного управління під час роботи на посаді заступника директора з правових питань паливно-промислової групи «Континіум» (WOG), а також у НАК «Нафтогаз України».

Випускниця Львівського національного університету імені Івана Франка, є членом низки професійних українських та міжнародних бізнес-асоціацій.