ЯРОСЛАВ ГРЕГІРЧАК

Ярослав Грегірчак

Заступник бізнес-омбудсмена Ради бізнес-омбудсмена. Юрист із 15-річним досвідом, пан Грегірчак спеціалізується у міжнародних корпоративних фінансах, способах забезпечення виконання зобов’язань, міжнародному арбітражі та адміністративному праві.

У Раді бізнес-омбудсмена Ярослав керує командою з 6 інспекторів. Він є автором 6 системних звітів Ради, присвячених проблемам і викликам із якістю середовища для ведення бізнесу в Україні: митниця, адміністрування податків; зловживання повноваженнями з боку правоохоронних органів; захист та контроль над конкуренцією; приєднання до електропостачання та боротьба з рейдерством.

У 2004-2010 роках обіймав керівні посади у міжнародних юридичних фірмах Chadbourne & Parke та Gide Loyrette Nouel. Володіє значним досвідом у сфері реформ комерційного права, який здобув у Світовому банку та Агентстві США з міжнародного розвитку (USAID) як експерт у сфері забезпечення виконання зобов’язань в Україні і Азербайджані, а також у галузі публічних фінансів (в частині правового регулювання місцевого боргу і місцевих запозичень). Зокрема, протягом 2002-03 років Ярослав був частиною команди експертів Світового Банку, які підготували текст Закону України «Про забезпечення вимог кредиторів і реєстрацію обтяжень». У 2016 році Ярослав став дійсним членом-кореспондентом Королівського Арбітражного Інституту (Лондон, Велика Британія).